BIĻETES*

Biļetes uz katru festivāla seansu, kā arī – biļetes uz tiem Riga IFF Events pasākumiem, kuros nav paredzēta bezmaksas ieeja, nopērkamas tepat – festivāla mājaslapā. Seansu datumi, laiki un biļešu iegādes panelis atrodas katras filmas šķirklī (īsfilmu seansu gadījumā – attiecīgā seansa šķirklī, kā arī – atsevišķi pie pasākumiem, kuru apmeklējumam nepieciešams iegādāties biļeti)

BIĻEŠU CENAS:
Seansi Splendid Palace Lielajā zālē plkst. 7 vakarā: 7€
Pārējie seansi Splendid Palace: 5€
/Senioriem un Latvijas Kinematogrāfistu savienības biedriem: 4€/
Visi seansi kinoteātrī K Suns: 4€
Visi seansi kinoteātrī Kino Bize: 4€
/Studentiem: 3€/

KIDS WEEKEND seansi: 3€
KIDS WEEKEND Ģimenes biļete (4 personām): 10€
/Bezmaksas – bērniem līdz 3 gadu vecumam, kuri neaizņem atsevišķu sēdvietu, un bērniem ar invaliditāti/

*BIĻETES UZ SEANSIEM PĀRDOŠANĀ NO 27. SEPTEMBRA

hall
Festivāla seansos Splendid Palace Lielajā zālē un Mazajā zālē, kā arī – seansos kinoteātros K Suns un Kino Bize netiks lietota sēdvietu numerācija, proti – apmeklētāji varēs izvēlēties jebkuru vietu zālē, neatkarīgi no biļetes cenas vai iegādes laika. Ierodoties laicīgi, variet ieņemt sev vēlamo vietu zālē!

ABONEMENTI

ABONEMENTI PIEEJAMI LĪDZ 27. SEPTEMBRIM

5 VAI 10 SEANSU ABONEMENTS 20€
Abonements ļauj iegādāties biļetes uz jebkuriem 5 vai 10 festivāla seansiem, kurus tā īpašnieks varēs rezervēt pēc 27. septembra. Rezervēt iespējams 1 biļeti uz katru no 5 vai 10 seansiem.
Abonementus iespējams iegādāties tikai līdz 27. septembrim!
ABONEMENTU LIETOŠANAS INSTRUKCIJA UN NOSACĪJUMI

AKREDITĀCIJA

Festivāla Akreditāciju birojs šogad piedāvā divu veidu akreditācijas iespējas.

Jau tradicionālā Mediju akreditācija pieejama kā vietējiem, tā ārvalstu žurnālistiem un mediju pārstāvjiem. Tā nodrošina bezmaksas pieeju lielākajai daļai no festivāla filmu seansiem, iepriekš rezervējot brīvbiļeti, kā arī – ieeju lielākajā daļā Riga IFF Events pasākumu, kuriem rezervācija nav nepieciešama (izņemot festivāla Atklāšanas un Noslēguma pasākumus, kuru apmeklēšanai nepieciešams sazināties ar Akreditāciju biroju).

Šī gada jaunums – festivāla akreditācija nozares profesionāļiem – ļauj iegādāties Industry Pass – caurlaidi, ar kuru iespējams apmeklēt jebkuru seansu festivāla filmu programmā, kā arī – festivāla publiskos un īpaši nozares profesionāļiem paredzētos pasākumus Riga IFF Events ietvaros. Uz seansiem, kā arī – uz dažiem no festivāla pasākumiem ar caurlaidi nepieciešams rezervēt ieeju, bet par ierašanos uz dažiem no specifiskajiem pasākumiem – sazināties ar festivāla Akreditāciju biroju.

Lai iegūtu MEDIA PASS akreditāciju, lūdzu, aizpildiet tiešsaistes anketu līdz 3. oktobrim. Akreditācīju birojs apstiprina pieteikumus aptuveni 3 darba dienu laikā.

Lai iegādātos INDUSTRY PASS caurlaidi, aizpildiet tiešsaistes akreditācijas anketu līdz 3. oktobrim. Akreditācīju birojs apstiprina pieteikumus aptuveni 3 darba dienu laikā.